نکات مهم برای خرید فلزیابPosted by On

خرید فلزایاب

خرید فلزیاب

آیا تا به حال به دنبال پیدا کردن یک گنج و یا مصنوعی از اهمیت تاریخی و یا حتی ارزش ارزش دفن شده صدها سال پیش؟ ایا علاقه مند به خرید فلزیاب هستید؟

خوب، اگر شما داشته باشید، شما تنها نیستید هر ساله هزاران نفر به سرگرمی در حال رشد از تشخیص فلز می آیند. مسلما یکی از سریعترین سرگرمی های رو به رشد است که روح ماجراجویی و هیجان را ترکیب می کند. به غیر از یک سرگرمی عالی، تشخیص فلز در باستان شناسی و حتی در ارتش بسیار مفید است. اگر شما در حال برنامه ریزی برای گرفتن این سرگرمی جذاب هستید و آماده سفرهای پرماجرا هستید، به جای درست می روید. در این راهنما، من تمام چیزهایی را که شما باید بدانید برای پرورش و لذت بردن از تشخیص فلز استفاده کنید. من مطمئن هستم که پس از خواندن این پست، شما به خوبی در راه خود برای تبدیل شدن به یک آشکارساز فلزی واقعی خواهید بود! 

                                           خرید فلزیاب

تاریخچه فلزیاب

بیایید در ابتدا شروع کنیم. آیا می دانید که اولین فلزیاب توسط الکساندر گراهام بل در ۱۸۰۰s اختراع شد؟ بله، شما درست آن را خوانده اید، نبوغ پشت تلفن نیز پشت فلزیاب ها مدرن بود! او یک فلزیاب اختراع کرد تا گلوله ای را که رئیس جمهور جیمز گارفیلد را کشته بود پیدا کند. اگر چه او نمیتوانست گلوله را پیدا کند، او در نهایت به درب دنیایی جذاب فلزی تشخیص داد. از زمان اولین فلزیاب گراهام بل، این تکنولوژی به شدت پیشرفت کرده است وفلزیاب  مدرن بسیار پیچیده و دقیق هستند. امروز، شما می توانید یک فلزیاب را برای چند صد دلار انتخاب کنید و شکار گنج را دریافت کنید!

خوب، وقتی به تشخیص فلز می آید، امکانات بی پایان هستند. یک فلزیاب  خوب می تواند تقریبا هر فلز سکه ای را که عموما به عنوان پایه زیر زمین شناخته می شود، شناسایی کند. اگر شما به یک قفسه سینه گام می کشید، آشکارساز می تواند آن را تشخیص دهد حتی اگر چند پا در زیر زمین باشد. مردم چیزهای مختلفی را که از زمین، سکه ها، دکمه ها، اسباب بازی های فلزی و حتی گلوله های دوران جنگی داخلی و در برخی موارد نیز گنجینه های واقعی گرفته شده اند، پیدا کرده اند!

آشکارساز فلزی چگونه کار می کند؟

خوب، بدون رفتن به بیش از حد از جزئیات فنی، یک آشکارساز فلز بر روی اصل الکترومغناطیس کار می کند. اگر چه بسیاری از مدل ها و مدل های آشکارسازهای فلز در بازار وجود دارد، آنها عمدتا همان قطعات اساسی هستند – یک کویل و یک مکانیزم حساس. کویل برای ارسال یک موج مغناطیسی به زمین استفاده می شود. هنگامی که این موج به چیزهای طبیعی مانند سنگ ها و خاک ضربه می زند، هیچ اتفاقی نمی افتد، اما هنگامی که به یک فلز حمله می کند، مقدار کمی از انرژی تولید می شود که باعث می شود دستگاه مکانیسم حسی دستگاه را تولید کند، سیگنال. سپس آشکارساز می تواند موقعیت منبع “را” دقیق مشخص کند و از گنجینه ی خالی بیرون بیاید! این به همان سادگی است.

برای اطلاع بیشتر در مورد انواع فلزیاب کلیک کنید.

کدام آشکارساز باید خرید کنم؟

بازار با بسیاری از مدل ها و مدل هایی برای خرید فلزیاب  پر شده است. در حقیقت، می توانید انتخاب کنید واقعا سخت است، به خصوص اگر شما یک مبتدی هستید. شما می توانید یک آشکارساز فلزی را از چند صد دلار به بالا از ۲۰۰۰ دلار خریداری کنید. به طور طبیعی، کیفیت آشکارسازها با برچسب قیمت متفاوت خواهد بود. گران تر گرایش بیشتری دارند، گرچه ارزان تر، نه خیلی زیاد. همچنین برخی از آشکارسازها ضد آب نیستند و بنابراین شما نمی توانید آنها را زیر آب استفاده کنید.

به طور کلی، آشکارسازهای فلزی موجود در بازار می توانند به سه نوع زیر تقسیم شوند:

آشکارسازهای VLF

اینها همچنین آشکارسازهای بسیار فرکانس (به این ترتیب VLF) نامیده می شوند. آنها را می توان در آب نمکی و آب شیرین و البته در زمین استفاده کرد. مدل های زیادی وجود دارد که برای بهترین کار در سواحل یا زیر آب کار می کنند. آشکارساز تنها در صورتی کار می کند که کویل در یک حرکت پیوسته نگه داشته شود و از این رو آنها همچنین آشکارسازهای حرکت نامیده می شوند. آشکارساز هنگامی که از هدف عبور می کند بوق می زند. آنها کمی از استفاده می شود، اما آن را بسیار آسان برای استاد.

آشکارسازهای القایی پالس

این برای شکار در آب نمک عالی است و طیف گسترده ای دارد. آنها می توانند یک هدف را شناسایی کنند که کاملا عمیق به زمین افتاده است. این آشکارسازها برای از بین بردن محتوای مواد معدنی آب و ساحل اقیانوس طراحی شده اند و از این رو برای جستجو در اطراف اقیانوس ها یا خاک بسیار کانی سازی مناسب هستند. متأسفانه، آنها در تفکیک بین آشغال ها و آهن بسیار نگران نیستند، شما ممکن است برای مدت زمان زیادی در معرض حفاری برای آشغال قرار گیرید! همانطور که ذکر شد، آنها بسیار حساس هستند، اما شما نیاز به برخی از تمرین برای گوش دادن به بوق. من مطمئن هستم که شما می توانید در چند ماه دریافت کنید!

آشکارسازهای چند فرکانس

این ها گران تر از سه هستند و بهترین از هر دو جهان را ترکیب می کنند. آنها می توانند تعدادی از فرکانس ها را اسکن کنند و در نتیجه، آنها می توانند از مواد معدنی و مواد مخدر بهتر استفاده کنند. اگر شما یک مبتدی هستید، می توانید از این آشکارساز ها اجتناب کنید و در حال حاضر به دو دسته اول برسید. هنگامی که شما مهارت می گیرید و می خواهید برای کشف بیشتر، شاید فکر کنید در مورد ارتقاء تجهیزات خود فکر کنید.

برای خرید فلزیاب اورجینال کلیک کنید.

                                                                              خرید فلزیاب

هنگام تشخیص چه باید بکنید؟

Y می تواند تعدادی از فرکانس ها را اسکن کند و به عنوان یک نتیجه، آنها را در اجتناب از مواد معدنی و مواد مخدر بهتر است. اگر شما یک مبتدی هستید، می توانید از این آشکارساز ها اجتناب کنید و در حال حاضر به دو دسته اول برسید. هنگامی که شما مهارت می گیرید و می خواهید برای کشف بیشتر، شاید فکر کنید در مورد ارتقاء تجهیزات خود فکر کنید

اکنون که شما آشکارساز خود را انتخاب کرده اید، وقت آن است که شکار واقعی را انجام دهید! در اینجا برخی از چیزهای مهم است که من همیشه بر روی آن انجام می دهم و پیشنهاد می کنم همین کار را انجام دهید. لباس هایی را که برای آب و هوا مناسب است و مناسب است. می دانم که به نظر می رسد احمقانه است، اما به من اعتماد کنید، شما به راحتی می توانید آهنگ زمان را از دست بدهید، در حالی که شکار گنج و آخرین چیزی که می خواهید، لباس های ناراحت کننده است. چیز دیگری که شما نیاز دارید یک ابزار حفاری است. هنگامی که شما چیزی را کشف می کنید، شما باید آن را حفاری کنید و یک بیل خوب در حقیقت مفید است. همچنین، به یاد داشته باشید برای حمل تمیز کردن مصنوعی که فقط پیدا کرده اید، یک آب و یک برس تمیز نگه دارید. این یک نکته عالی است؛ زیرا شما می توانید هر وجب از بین بردن درست و سپس و در آنجا و مجبور به خواندن آن را در اطراف تمام روز. من همچنین دوست دارم که برخی از کیسه های زیپ را با من نگه دارم تا یافته هایم را حفظ کنم تا بتوانم راحت تر آنها را بررسی کنم.

دسته‌بندی نشده

راشدAuthor posts

مدیریت فلزیاب طلاجویان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *