۳ نوع اصلی از انواع فلزیابPosted by On


سه نوع از انواع فلزیاب برای انتخاب وجود دارد. مهم است قبل از خرید یک نوع از انواع را شناسایی کنید.

شما باید مدل را انتخاب کنید که به بهترین وجه به سطح تخصص شما، بودجه شما و نوع تعقیب کاری که می خواهید برسد، انتخاب کنید. آیا شما می خواهید برای جستجو برای آثار، و یا برای طلا بروید. هنگامی که شما یکی از انواع فلزیاب  را انتخاب می کنید .که حاوی تمام ویژگی هایی است که شما نیاز دارید، در تلاش های خود موفق تر خواهید بود. در زیر انواع فلزیاب  مورد نیاز است.

                                          انواع فلزیاب

نوسانات فرکانس ضرب و شتم

یکی از رایج ترین انواع فلزیاب، این نوع است .که بیشتر در فروشگاه های الکترونیک استفاده می شود. این می تواند به دنبال اقلام واقع در حدود ۲ فوت در زیر زمین است.

هریک ازفلزیاب ها ، از مس پیچیده شده در سراسر یک حلقه ساخته شده از فولاد یا آهن استفاده می کند. فلزیاب  دارای یک حلقه بزرگ است که به پایه آن متصل است. علاوه بر این، یک حلقه کوچک دیگر نیز دارد که کمی بالاتر است. این کویلها هر دو با نوسانگرهایی ارتباط دارند که میتوانند فرکانس تولید کنند.

هرچند کوئل ها با فرکانس متفاوت کار می کنند. این اختلاف ویژه عاملی است که فلزیاب  می بیند و به بلندگوها انتقال می دهد.

سخنرانان مانند یک تزئین سر به نظر می رسند و باعث می شوند که یک حس قابل توجه و ثابت وجود داشته باشد. که توسط کاربر با استفاده از فلزیاب ها درک می شود.

به محض اینکه کویل پایه بر روی یک آیتم فلزی عبور می کند، تعامل الکترومغناطیس به نفوذ در انتقال فرکانس منجر می شود.

این نفوذ سپس به عنوان شواهدی از وجود یک آیتم فلزی مورد استفاده قرار می گیرد.

VLF (فرکانس بسیار کم)

این نوع از انواع  فلزیاب  یکی از گسترده ترین استفاده می شود. از آنجایی که از انواع مختلف استفاده می شود. به علت پیشرفت های فنی.

این دارای ۲ کروی سیم کروی است که به عنوان فرستنده و گیرنده نامیده می شود. فرستنده برای آزاد کردن یک میدان مغناطیسی با فرکانس پایین به زمین استفاده می شود که برای گنجینه های شکار استفاده می شود.

گیرنده در عین حال برای توانایی آن در گرفتن سیگنال های مغناطیسی از یک آیتم که زیر زمین قرار دارد استفاده می شود.

به زودی سیگنال اتفاق می افتد، یک صدا قابل شنیدن است.

علاوه بر این، این نوع فلزیاب  دارای یک مدار الکتریکی به نام یک تیونر است و هدف آن ارسال سیگنال به گیرنده دستگاه است.

برای تحقیق در زمینه طلا و نقره، کاربران می توانند سیگنال هایی را که از فولاد و آلومینیوم می آیند فیلتر کنند تا بتوانند بیشتر در مورد هدف خود متمرکز شوند.

PI (پالس القایی)

نوع القایی پالس به طور خاص برای نگاه کردن به عمق سطوح برای آثار، طلا و گنج استفاده می شود.

مدل های بزرگتر در ایستگاه های بازرسی که برای تشخیص اسلحه / سلاح نیاز به امنیت دارند استفاده می شود.

یک کویل تنها برای این منظور کار می کند و یک میدان مغناطیسی را به زمین منتقل می کند. این نوع فلزیاب مدل های تغییر یافته را برای کمک به کاربران در گوش دادن به سیگنال یافت می شود. و می تواند بین سیگنال های تصادفی بیرونی از محیط آن و یا سیگنال های ارسال شده بین آنها تشخیص دهد.

علاوه بر این، این نوع  از انواع فلزیاب  نسبت به دیگران ارزانتر است.

صنعتی

نوع صنعتی عمدتا برای اهداف امنیتی مورد استفاده قرار می گیرد. آنها نمی توانند برای شکار گنج و طلا استفاده شوند.

یکی از نمونه های گسترده ای از یک فلزیاب صنعتی، فلزیاب ها دارای درب محفظه است. این نوع معمولا در اکثر ساختمان ها و فرودگاه ها به خوبی محافظت می شود.

این کار با استفاده از اصول الکترومغناطیس استاندارد انجام می شود. این نیز بسیار کارآمد است.

زمانی که آن را برای جلوگیری از مجرمان در رفتن به داخل ساختمان با اسلحه های پنهان می آید.

                                                  انواع فلزیاب

اطلاعات بیشتر در مورد انواع فلزیاب

فلزیاب  طلا معمولا با هدف تنها برای هدف برای طلا ساخته می شود. فلزیاب  معمولی طلا از VLF استفاده می کند.

که قبلا ذکر شد، برای تشخیص طلا که زیر زمین پوشیده شده است، در حالی که فقط می تواند طلا را به دلیل فقدان انواع مختلف مداخلات، دشوار کند. صبر و تمرین لازم است.

جستجو برای آثار با استفاده از فلزیاب هامی تواند از سکه های قدیمی، تا مصنوعات جنگ های داخلی و دیگر رویدادهای تاریخی متفاوت باشد.

این یک جستجوی است که عمدتا در ایالات متحده، استرالیا و اروپا محبوب است. برای کشف فلز مکرر، یکی از مهمترین عوامل که جویندگان باید در نظر بگیرند.

 نوعی از زمین است که آنها در جستجوی آن هستند. خاک یا زمین با کانی سازی سنگین ممکن است نیاز به یک فلزیاب داشته باشد که کنترل تعادل زمین را داشته باشد تا کاربران بتوانند نفوذ از مواد معدنی را از بین ببرند.

اما هنوز هم برای انتخاب خوبی از آثار حساس هستند.

فرکانس فلزیاب  مهم است. از آنجا که مقدار زیادی از آثار ساخته شده از مواد برنجی، آهن و فولاد است.

شما باید ازفلزیاب مورد نظر خود استفاده کنید. این تنها زمانی اتفاق می افتد که شما زمان را در برنامه های مختلف و ویژگی های دستگاه خود مطالعه کنید. در نهایت، یک مدل با کنترل دقیق نیز باید به منظور اجازه می دهد تا کاربران را به یک آیتم زوم سریع تر.

سرگرمی تشخیص فلز در بین میلیون ها شکارچی گنج در سراسر جهان مورد علاقه است. ماشین های مورد استفاده توسط شکارچیان (علاقه مندان به فلزیاب ها) در توانایی های متفاوت، اما همه اساسا همان کار را انجام می دهند، فلزی را از زمین کشف می کنند. فلزیاب ها نیز از ویژگی های برجسته فرودگاه هستند و در حوادث ورزشی بزرگ برای امنیت استفاده می شوند.

آنها توسط سرویس های نظامی و امنیتی ما برای کمک به کشف معادن، اسلحه و سلاح های دیگر مورد استفاده قرار می گیرند و به طور کلی کمک می کنند تا جهان را به مکان امن تر برساند.

اختراع فلزیاب بعد از اختراع برق به سال های ۱۸۰۰ می رسد. آنها توسط معدنچیان طلا در طول عجله طلا برای کشف و همچنین توسط دانشمندان مورد آزمایش قرار گرفت با پیدا کردن فلز در زمین استفاده می شود.

برای خرید فلزیاب اورجینال کلیک کنید.


دسته‌بندی نشده

راشدAuthor posts

مدیریت فلزیاب طلاجویان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *