نحوه جداکردن طلای خالص از خاکPosted by On

طلای خالص

جداکردن طلای خالص از خاک

یکی از ساده ترین و ارزان ترین روش های جداکردن طلای خالص از خاک، از طریق پانسیون است. این روش قدیمی از زمان طلای خالص راش بوده است و سرگرمی در فضای باز است که می تواند برای خود هزینه کند. با استفاده از حداقل تجهیزات، تلسکوپ مبتکر طلای می تواند تکه های طلایی و قطعاتی از اقوام اطراف در یک جریان نزدیک را جدا کند. عرضه طلا تقریبا بی پایان است، زیرا فرسایش دائمی باعث می شود طلای پنهان به سطح که در آن آزاد است برای گرفتن. همه شما باید انجام دهید آن را پیدا کنید.

یک جریان مناسب را انتخاب کنید. یا یک جریان را در زمین متعلق به دولت انتخاب کنید یا از قبل از انجام هر گونه پانسیون از مالکیت خصوصی درخواست دهید. بهترین جریان آب در حال حرکت است، زیرا آب پاک از رسوب جلوگیری می کند و مانع دید شما از طلا می شود. جریان باید حداقل ۶ اینچ عمیق باشد، بنابراین شما می توانید تانک خود را برای اکثریت فرآیند سوار کنید.

یک نقطه امیدوار کننده در جریان خود پیدا کنید. سندباس یا رشد گیاه در خم شدن داخلی، مکان هایی است که طلای خالص را با رسوب های دیگر شسته می شود. شما همچنین می توانید یک موقعیت امیدوار کننده را با محدود کردن وزنه های کوچک سرب به بالن بالایی با ۲ تا ۳ فوت خط ماهیگیری تعیین کنید و سپس آنها را در جریان قرار دهید. جایی که آنها حل و فصل می کنند، جایی که احتمال دارد طلا پیدا شود و بتوانید جداکردن طلا از خاک را انجام دهید.

                                                                         طلای خالص

طبقه بندی کننده، که به نظر می رسد مانند یک غربال بزرگ، در بالای تابه قرار دهید.

این باعث می شود که قطعه سنگی بیشتری از داخل پانل خود برداشته شود و قطعات پلاستیکی به راحتی شناسایی شود.

با استفاده از یک بیل، طبقه بندی خود را با سنگ سماق و خاک مخلوط کنید.

هنگامی که تقریبا کامل می شود، تابه و طبقه بندی را با آب قرار دهید و آنها را در یک حرکت دایره ای حرکت دهید تا رسوب نوری به سمت شناور برود و مواد سنگین تر به پایین تانک فرو رود.   انگشتان دست خود را به هر شکلی از خاک یا خاک رس بکشید، مراقب باشید که هرگونه فرار از مواد را اجازه ندهید.

پانل را در زیر آب جاری قرار دهید. هنگامی که سنگها در بالا تمیز می شوند، طبقه بندی را انتخاب کنید و از طریق انگشتان دست خود را برای قطعات طلای خالص از بین ببرید. طلا به راحتی قابل تشخیص با رنگ زرد روشن آن است که  درخشان است. اگر قطعاتی وجود نداشته باشند، مواد را در طبقه بندی کنار بگذارید.

مواد را در تابه خود را تکان دهید و آن را به آرامی تکان دهید و سپس زیر آب جاری کنید. طلا به پایین میرود.

پانل خود را بلند کنید تا بخشی از آب است. آن را از بین ببرید، مراقب باشید که پایین پایین تر از لبه کج بمانید. آب باید بتواند آزادانه در داخل و خارج از ظرف قرار گیرد. با استفاده از یک حرکت دایره ای از شانه ها، رسوب را از پانک شستشو می دهید، همیشه آن را غرق، به جز برای نزدیکترین قسمت به شما.

گاهی اوقات به دو طرف پانک ضربه بزنید تا به طلا برسد تا به طریقی که در مرحله ۸ ادامه دهید، به پایین کمک کنید. هنگامی که تنها مقدار کمی از رسوبات باقی مانده باشد، یک آهنربا در داخل یک قوطی در یک حرکت دایره ای برای حذف سنگین آهن شن و ماسه سیاه از طلای خالص که مغناطیسی نیست.

برای به دست آوردن دقیق تر پان را بیشتر از آب بیرون بیاورید زیرا پان را به عقب و جلو تکان دهید تا بقیه ماسه های زیبا را بردارید. پس از رسیدن طلا به شیار اول در تابه، ظرف را از آب به طور کامل حذف کنید، حدود ۱ اینچ آب در پایین تانک قرار دهید.

                       طلای خالص

نحوه یافتن رگه های طلای درسنگ

کارشناسان معمولا طلای خالصرا از طريق استخراج معادن يا زهکشي به دست مي آورند، در حالي که عاشقان اغلب براي طلايي پهن مي کنند يا سعي مي کنند قطعاتي را که با ماسه در بسترهاي نهر مخلوط شده اند، شناسايي کند. با این حال، همچنین ممکن است رگه هایی از طلا با ترکیبات سنگی جامد، معمولا کوارتز، پیدا شود. هنگامی که یکی از این رگه ها را پیدا کرده و نمونه ها را جمع آوری می کنید، طلا می تواند از ماتریس کوارتز استخراج شود. با این حال، بسیاری از مردم از طلای خالص و جواهر از کوارتز طلای خالص لذت می برند همانطور که به طور طبیعی رخ می دهد.

سایت های تحقیقاتی بالقوه طلایی را انتخاب کرده و تصمیم می گیرند که از آنها بازدید کنند. یک جستجوی آنلاین ساده به شما برخی از منافع را به جایی که شما احتمالا برای پیدا کردن طلای خالص است.

برای سنگهای جامد نگاه کنید. این ممکن است مستقیما زیر پای شما باشد، یا ممکن است در تپه های نزدیک یا صخره ها باشد. اگر سایت حفاری خود را در نزدیکی یک رودخانه یا رودخانه غنی از طلا قرار دهید، به یاد داشته باشید که طلا سنگین است و ممکن است از بانکها و یا هر جایگاه نزدیک آن تخریب شده باشد.

به دنبال کوارتز در رگه های سنگی که پیدا کرده اید. این یک ماده معدنی بسیار سنگین و قوی است که معمولا در سفید دیده می شود، هرچند ممکن است روشن، صورتی یا خاکستری باشد.

فلزیاب خود را برای یافتن طلا تنظیم کنید و آن را به آرامی به رگه های کوارتز بتابانید. در حالی که این مرحله اختیاری است، می تواند به شما کمک کند که بیشترین مقدار طلا را تعیین کنید و همچنین تشویق کنید که طلا در واقع وجود داشته باشد.

کوارتز به دنبال طلا از نظر بصری. اگر کوارتز گلدان باشد، ممکن است بخواهید برخی از آب خود را بر روی آن بمالید و از مسواک برای تمیز کردن گل استفاده کنید تا بتوانید دید بیشتری داشته باشید.

استفاده از چکش و چکش خود را برای حذف کوارتز طلای لند از سنگ اطراف آن.

برای مطالعه درباره ی سکه شناسی میتوانید کلیک کنید.

دسته‌بندی نشده

راشدAuthor posts

مدیریت فلزیاب طلاجویان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *